دوربین IP یا Turbo HD هایک ویژن برای کدام پروژه ها مناسب است؟

دوربین IP یا Turbo HD هایک ویژن برای کدام پروژه ها مناسب است؟

دوربین IP یا Turbo HD هایک ویژن برای کدام پروژه ها مناسب است؟

یکی از دغدغه های بزرگی که تقریبا همه همکاران و مشتریان با آن مواجه اند ، انتخاب نوع سیستم مدار بسته یک پروژه است . اینکه از کدام سیستم هایک ویژن استفاده کنند ، آیا سیستم تحت شبکه هایک ویژن مناسب است یا باید از سیستم مدار بسته توربو اچ دی هایک ویژن استفاده کنند . در این محتوا برخی از مهمترین موارد انتخاب نوع سیستم مدار بسته  را توضیح می دهیم .

  • تعداد دوربین ها

معمولا زمانی که تعداد دوربین ها در یک پروژه مدار بسته زیاد باشد ، پیشنهاد ما استفاده از سیستم مدار بسته تحت شبکه است . در پروژه های با تعداد بالای دوربین بهترین انتخاب ، استفاده از سیستم مدار بسته IP هایک ویژن است . در صورتی که از سیستم توربو اچ دی استفاده شود ، تعداد و حجم بالای کابل های کواکسیال یکی از دغدغه هایی است که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کابل کشی ، ایجاد مشکل می کند از این رو توصیه می شود در صورتی که تعداد دوربین ها بالای 30 دستگاه دوربین است ، بهتر است از سیستم تحت شبکه استفاده کنید .

دوربین IP یا Turbo HD هایک ویژن برای کدام پروژه ها مناسب است؟
دوربین IP یا Turbo HD هایک ویژن برای کدام پروژه ها مناسب است؟
  • میزان توسعه سیستم

در پروژه هایی که امکان توسعه سیستم وجود دارد بهترین گزینه استفاده از سیستم مدار بسته IP هایک ویژن است . تصور کنید که در یک کارخانه در فاز نخست می خواهید 10 دستگاه دوربین نصب کنید و در فاز های بعدی این تعداد با توجه به نیاز مشتری بیشتر خواهد شد . در این پروژه ها بهتر است که از سیستم تحت شبکه استفاده کنید .

  • استفاده از ورودی و خروجی آلارم و آنالیز تصویر

برخی مشتریان با توجه به نیازشان ، باید از امکانات ویژه سیستم شامل ورودی و خروجی آلارم یا مدیریت هوشمند و آنالیز تصویر استفاده کنند . در این مواقع استفاده از سیستم مدار بسته تحت شبکه هایک ویژن ، ابتکار عمل بیشتری را برای این دسته فراهم خواهد کرد . البته این ویژگی ها در دوربین های توربو اچ دی هایک ویژن هم در دسترس است اما محدودیت هایی دارد که پیشنهاد ما استفاده از سیستم مدار بسته تحت شبکه است .

  • پلاک خوانی

در صورتی که در پروژه مدار بسته ، علاوه بر دوربین های مدار بسته می خواهید از قابلیت پلاک خوانی هایک ویژن استفاده کنید ، حتما سیستم مدار بسته تحت شبکه را انتخاب کنید .

  • بودجه

چنانچه مشتریان به لحاظ بودجه دچار محدودیت هستند و نمی توانند یا نمی خواهند ، بودجه مناسبی به بخش مدار بسته اختصاص دهند ، می توان سیستم مدار بسته توربو اچ دی هایک ویژن را پیشنهاد نمود که نسبت به سیستم تحت شبکه قیمت پایین تری دارد .

  • سایر موارد

در برخی پروژه های دیگر ، نیز مشتریان علاقه به استفاده از نوع مشخصی از سیستم دارند . به عنوان مثال برخی از مشتریان خانگی ، تمایل به استفاده از سیستم مدار بسته تحت شبکه دارند که در این مواقع پیشنهاد می شود ، نقاط قوت و ضعف هر دو سیستم را برایشان توضیح داده شود تا پس از آموزش با دید بهتری تصمیم گرفته شود .

سخن آخر :

با توجه به فراوانی نیاز مشتریان به سیستم مدار بسته و اینکه هر کدام ، به دلیلی از این سیستم ها استفاده می شود ، باید پیش از انتخاب یک سیستم مدار بسته ، نیاز مشتریان به دقت مورد توجه قرار بگیرد و با توجه به کلیه جوانب ، نوع سیستم تحت شبکه یا Turbo HD هایک ویژن انتخاب گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial