نگزنس

 

نگزنس یکی از بزرگترین کارخانجات تولید سیم و کابل در دنیا شرکت کابل 

نگزنس شرکتی فرانسوی است که در زمینه کابل های مسی و فیبر نوری فعالیت می کند. کابل هایی که این شرکت تولید می کند در زیر ساخت های انرژی و فناوری اطلاعات، صنعت (کشتی سازی، نفت و هوانوردی) و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند. در زمینه تولید کابل شرکت نگزنس پس از شرکت ایتالیایی پریسمان در رتبه دوم جهان قرار دارد. این شرکت در ۴۰ کشور حضور صنعتی دارد و بیش از ۲۶۰۰۰ کارمند در آن مشغول به کار هستند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر پاریس فرانسه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس یورونکست پاریس معامله می‌شود. درآمد شرکت Nexans ( کابل نگزنس ) در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵.۸ میلیارد یورو و سود خالص آن از این درآمد ۶۱ میلیون یورو برآورد شده است. همچنین سود عملیاتی این شرکت ۲۴۲ میلیون یورو بوده است. نگزنس در سال ۱۸۹۷ در لیون فرانسه تأسیس شد و هم اکنون از بزرگترین شرکت ها در زمینه ساخت کابل محسوب می شود.

فعالیت های Nexans شامل موارد زیر می باشد:

  • انجام پروژه های ولتاژ بالا

  • صنعت و تجهیزات صنعتی

  • اطلاعات و مخابرات

  • ساختمان و حوزه های مربوط به آن

پروژه های ولتاژ بالا:

گسترش روزافزون مزرعه های تولید انرژی بادی، نیازمند ارتباطات بین المللی، ملی و منطقه ای است. این ارتباطات به وسیله کابل ها و تجهیزاتی انجام می شود که شرکت نگزنس در این زمینه تخصص دارد. همچنین شرکت نگزنس در زمینه شبکه های انتقال قدرت زمینی و دریایی فعالیت گسترده ای دارد. صنعت نفت و گاز در حال کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و یافتن میدان های جدید است. کشورهای مختلف به دنبال یافتن منابع جدید و تضمین آینده خود هستند و در این جست و جو روز به روز از سواحل دورتر می شوند و به عمق های بیشتر دریاها می روند. شرکت کابل نگزنس کابل ها و تجهیزاتی را برای کمک به پروژه های نفتی دور از ساحل تولید می کند.

نگزانس
برند لگراند

پروژه های ولتاژ بالا:

تجهیزات شبکه شرکت Nexans ( کابل نگزنس ) در میان متخصصین و کاربران شبکه در ایران به خوبی شناخته شده است و یکی ار تولیدکنندگان با کیفیت این تجهیزات محسوب می شود. شرکت Nexans در زمینه زیرساخت های فناوری اطلاعات و صنایع نفت و گاز مذاکراتی را با طرف های ایرانی داشت اما نتیجه این مذاکرات مشخص نشده است و احتمالاً این شرکت هم به پیروی از سایر شرکت های فرانسوی مانند رنو در ایران فعالیت نخواهد کرد. اما تجهیزات شبکه Nexans در ایران چه به صورت آنلاین و چه به صورت فیزیکی خرید و فروش می شوند. قیمت این محصولات به دلیل کیفیت مواد و ساخت آن ها در برخی موارد بیشتر از محصولات مشابه است.

محصولات نگزنس

توتال شبکه نمایندگی نگزنس را دارا می باشد.

برای مشاوره و خرید محصولات نگزنس با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.