لینکسیس | Linksys

لینکسیس/ لینک سیس

لینک سیس LINKSYS یه شرکت امریکایی است که فروش تجهیزات سخت افزاری شبکه برای خانه ها و شرکت ها دارد. تجهیزاتی چون روتر ها، دوربین ها، ذخیره ساز ها و تجهیزات VOIP  از محصول این شرکت است . این شرکت  توسط زوج تایوانی در امریکا در سال ۱۹۸۸تاسیس شداولین محصولات لینک سیس ، زمانی که توسط زوج تایوانی اداره میشد ، تولید دستگاه به اشتراک گذاری پرینتر بود که میتوانست  چند کامپیوتر رو میزی را به یک پرینتر متصل کرد. 
در سال ۱۹۹۴ تعداد کارمندان شرکت به ۵۵ نفر و درآمد حاصل از تولیدات شرکت به ۶٫۵ میلیون دلار رسید. در سال ۱۹۹۵ یک نقطه قوت مهم برای پیشرفت تولیدات این کمپانی، ارائه سیستم عامل WINDOWS 95 توسط شرکت مایکروسافت بود که با داشتن یک سری زیرساخت شبکه درون خود سیستم عامل سبب گسترش بازار محصولات این کمپانی شد. زمانی که یه کمپانی سیسکو  فروخته شد  دارای ۳۰۵ کارمند و درامد بیش از ۵۰۰ میلیون دلار بود. سیسکو خط طواید دستگاه هارا گسترش داد و بخ تولید دستگاه های VOIP  رسید  این محصولات تحت عنوان(LINKSYS VOICE SYSTEM ) به فروش رسید .
شرکت سیسکو CISCO در سال ۲۰۱۳ بصورت رسمی اعلام کرد که امتیاز برند LINKSYS را به کمپانی BELKIN خواهد فروخت. و BELKIN 30درصد از سهم بازار روترهای خانگی را از آن خود کرد. از آن پس کمپانی BELKIN قول حمایت و پشتیبانی از محصولات لینک سیس را داد.
رقبای این شرکت برند هایی همچون D-LINK، TP-LINK ،NETGEAR می باشد.

محصولات این شرکت شامل :

  • مودم Modem

  • ویپ گت ویVoice Gateway 

  • اکسس پوینتWireless access point 

  • سوئیچ switch

  • روتر

محصولات لینک سیس

لیست قیمت و کاتالوگ

مقالات

توتال شبکه نماینده رسمی فروش محصولات لینک سیس با گارانتی ۲ساله آواژنگ می باشد .

برای مشاوره و خرید این محصولات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید