انجنیوس | Engenius

انجنیوس | Engenius

انجنیوس | اینجنیوس (ENGENIUS)

شرکت ENGENIUS در سال ۱۹۹۹ در ایالات متحده تاسیس شد . به واقع ENGENIUS  یک برند پیشرو در تکنولوژی وایرلس است، اینجنیوس یک صنعت مستقر در ایالات متحده است که محصولات آن در ارتباطات بی سیم و فناوری فرکانس رادیویی (RF) ، ارائه ویژگی های غنی بلند مدت و فن آوری ارتباطات بی سیم برای صدا و داده می باشد .
عملکرد این  شرکت در پایین آوردن هزینه های کل مالکیت، و افزایش بهره وری و افزایش بازگشت سرمایه گذاری می باشد . ENGENIUS در تکنولوژی ساخت گوشی تلفن بیسیم با برند SENAO  در دنیا زبان زد و بی رغیب بوده ، و در دنیای شبکه  هم پیشرو بوده است . از مهمترین عوامل کلیدی و رموز موفقیت این شرکت ، تلاش برای ساخت محصولاتی با حداکثر حساسیت، پایداری و قابلیت نفوذ در انواع سازه های ساختمانی است. ENGENIUS به عنوان رهبر تکنولوژی وایرلس،  همیشه جلوتر از وعده های خود به ارائه ی محصولی بی رقیب و متمایز پرداخته است.

شرکت ENGENIUS در تمام رده ها و کلاس ها به تولید محصول پرداخته و  هدف آن در راستای رشد شبکه می باشد .مطابق با نیاز کاری شما برای محیط های اداری، سازمانی به تولید و عرضه محصولات می پردازد. از جمله محصولات کمپانی اینجینیوس سوئیچ گیگابیت ، محصولات داخلی و خارجی شبکه های بی سیم ، کارت شبکه ، اکسس پوینت روتر ، اکسس پوینت ، دوربین های IP و تلفن های بیسیم دستی متناسب با نیاز کاربران می باشد . در تمامی محیط های کاری OUTDOOR یا INDOOR، همیشه به ایجاد ارتباطی پایدار، بدون نویز و بدون ضرر برای محیط زیست و سلامتی انسان اندیشیده و همه ی فاکتورهای کاری را در نظر گرفته است. برای اطمینان از کیفیت محصولات از بروزترین و سخت ترین آزمون ها استفاده شده است. تمامی محصولات این شرکت با استاندارد های کیفی بین المللی مطابقت داشته و محصولاتی با کیفیت به مشتریان ارائه داده است.

محصولات

لیست قیمت و کاتالوگ

مقالات

توتال شبکه نماینده رسمی EnGenius با گارانتی پانا می باشد .

برای مشاوره و خرید این محصولات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید