تی پی لینک | TP-Link

تی پی لینک | TP-Link

تی پی لینک

شرکت تولید کننده محصولات شبکه  رایانه ای و موبایل در سال ۱۹۹۶ میلادی در چین تاسیس شد . این شرکت بیشترین سهم در بازار سو هو چین را داراست و به سومین برند تجهیزات شبکه در دنیا معروف می باشد
کمپانی تی پی لینک تولید کننده تجهیزات شبکه، کالا های ان در دسترس  بیش  از ۱۲۰ کشور دنیا می باشد. این شرکت  با بزرگترین شرکت های امریکایی در رقابت است  و در بسیارس از کشور ها از جمله اسپانیا ، امریکا ، هند ، ایتالیا و … نمایندگی دارد . محصولات این شرکت  به سه دسته محصولات خانگی، محصولات اداری ، محصولات مربوط به شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنتی تقسیم میشود .

محصولات این شرکت شامل :

  • روتر شبکه

  • تجهیزات مخابراتی

  • سوئیچ شبکه

  • تجهیزات شبکه محلی بی سیم

  • مودم های ADSL

  • کارت شبکه

همچنین  به تازگی در عرضه گوشی هوشمند در بازار وارد شده است.

مودم ها و روترها:

TP-Link طیف وسیعی از بازار  مودم ها و روترهای خانگی و اداری ADSL ،VDSL ،LTE و … را عرضه می کند و یکی از شناخته ترین برندها در این بخش است. سری ARCHER از روتر های حرفه ای این شرکت است که برای گیمر ها ، افراد حرفه ای و شرکت ها مناسب است . روتر های گیگا بایتی ، روتر های ۲ بانده و سه بانده  از شهرت بسیار زیادی به خصوص در ایران برخوردار است. همچنین TP-Link روترهای VPN را در تحت برند SAFESTREAM برای شرکت های تجاری عرضه می کند.

سوییچ های شبکه:

– سوییچ های این شرکت دارای تنوع زیادی در رده خانگی، اداری ، تجاری ، شرکت های سرویس های اینترنتی تولید میکند.
– سوییچ های مدیریتی و غیر مدیریتی برند JETSTREAM توسط این کمپانی تولید می شود که تا سرعت ۱۵۶ گیگا بایت و قابلیت POE   را پشتیبانی میکند 

کارت شبکه:

این شرکت در تولید کارت های شبکه نیز حضور  فعالی دارد و انواع کارت های شبکه PCI و USB تک بانده و دوبانده را به تولید می رساند. کارت های شبکه TP-LINK در سری های ARCHER، TL، TGوTF  ارائه شده و می توانند سرعت های ۱۰ مگابیت بر ثانیه تا ۱۳۰۰ مگابیت بر ثانیه را پشتیبانی کنند. کارت های شبکه USB نیز از تنوع بسیار بالایی دارند که در سایز ها و توان های مخلتلفی تولید می شوند. سری NANO کارت های شبکه USB با وجود اندازه بسیار کوچک خود (به اندازه یک فلش مموری کوچک) تا سرعت های ۴۵۰ مگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کنند. همچنین TP-LINK کارت های شبکه اترنتی ارائه می دهد که به وسیله USB به کامپیوتر متصل می شوند و سرعت آن ها به ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه می رسد.

محصولات تی پی لینک

لیست قیمت و کاتالوگ تی پی لینک

مقالات

توتال شبکه نمایندگی تی پی لینک با گارانتی ۲ ساله آواژنگ می باشد .

برای مشاوره و خرید این محصولات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید