تنظیم NVR هایک ویژن + آموزش گام به گام

تنظیم NVR هایک ویژن + آموزش گام به گام

بخش بسیار مهم یک سامانه نظارت تصویری در هایک ویژن ، دستگاه ضبط تصویر دوربین مدار بسته است .تنظیما ت NVR هایک ویژن مهمترین بخش یک سیستم امنیتی را تشکیل می دهد ، عدم تنظیم صحیح دستگاهباعث می شود تا رخ داد های مهم ضبط نشده و یا آلارم های دستگاه بخوبی مدیریت و به کاربر اطلاع رسانینشود . در این محتوا مهمترین تنظیما ت NVRهایک ویژن را توضیح داده ایم .

تنظیمات NVR هایک ویژن - گام به گام با ما دستگاه خود را تنظیم کنید
تنظیمات NVR هایک ویژن – گام به گام با ما دستگاه خود را تنظیم کنید
  • نصب هارد دیسک

در این بخش هارد دیسک درون NVR نصب می شود و کابل ساتا و کابل برق درون دستگاه به هارد دیسک متصل می شود .

  • فعال کردن دستگاه NVR

هنگامی که برای نخستین بار وارد منوی NVR می شوید باید دستگاه را فعال کنید به این ترتیب که باید یکپسورد جدید بر روی دستگاه تنظیم کنیم . با این کار دستگاه ضبط هایک ویژن اکتیو یا فعال می شود .

  • فایل GUID

پس از فعال کردن دستگاه ، زمانی که برای نخستین بار وارد منوی دستگاه می شوید ، کاربر با پیغام فایل GUIDاز NVR روبرو می شود . این فایل قابل ذخیره بر روی هارد می باشد و کاربر می تواند در  صورت فراموشیرمز عبور دستگاه ، از طریق این فایل ، پسورد دستگاه را ریست کند .

  • تنظیمات عمومی دستگاه NVR

تنظیمات مربوط به زمان ، تاریخ ، موقعیت جغرافیایی ، شبکه ، تعیین سطح دسترسی ، نظارت بر عملکردسیستم ذخیره تصاویر و … در این قسمت ، تنظیم می شود .

  • تنظیمات هارد دیسک

در این قسمت هارد دیسک نصب شده در NVR تنظیم می شود و کاربر می تواند تنظیما ت NVR هایک ویژن را انجام دهد .

  • اضافه کردن دوربین به دستگاه

در بخش دیگری از تنظیما ت NVR هایک ویژن ، باید دوربین های هایک ویژن را در دستگاه ضبط اضافه کنید .برای این مهم باید نام کاربری و پسورد دوربین ها به درستی وارد شود .

  • تنظیمات ضبط دوربین هایک ویژن

یکی از بخش های مهم تنظیما ت NVR هایک ویژن ، تنظیمات مربوط به نوع ضبط تصاویر است ، ضبط زمانبندی ،ضبط با حرکت ، ضبط با آلارم ، ضبط دستی و … در این بخش تنظیم می شود .

تنظیمات NVR هایک ویژن بخش های مختلفی دارد که رعایت اصول مهم در این تنظیمات باعث می شود تا کاربرانبتوانند به نحو مطلوب از ویژگی های این دستگاه استفاده کنند .

منبع : هایک ویژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial