معرفی برخی از شرکت‌های پیشرو در حوزه کابل های مخابراتی

کابل های مخابراتی

معرفی برخی از شرکت‌های پیشرو در حوزه کابل های مخابراتی

 بلدن (Belden)

بلدن پیشرو ارتباطات جهان: در حوزه انتقال سیگنال و انتشار پیشرفته، A/V حرفه‌ای و تجاری، RD، شبکه، و محصولات ارتباطی، بلدن جز شرکت‌های پیشرو است که راه حل‌هایی برای نیاز محیط‌های اتوماسیون، تجاری، صنعتی، و نظامی فراهم می‌کند.

تخصص در مهندسی و ساخت: استاندارد‌های بالای بلدن برای توسعه، طراحی، پردازش، و روش‌های Mfg به طور پیوسته در حال توسعه و پیشرفت قرار دارند.

رهبری فنی: نوع آوری‌های بلدن از سال 1902 شروع شده است، تخصص نفی بلدن در سراسر جهان شناخته شده است. بلدن رهبر توسعه مستحکم، راه حل‌های مقرون به صرفه توسط روش‌های ساخت پیشرفته و متکی به صد سال اعتماد پذیری اثبات شده است. کابل های مخابراتی

بلدن یک برند شاخص و صد‌ها محصول تولید می‌کند که شامل کابل‌های چند هادی، زوج سیم، کواکسیال، تخت و فیبر نوری است. از برند‌های تجاری این شرکت می‌تواند به Brilliance در حوزه کابل‌های انتشاری، New Generation در حوزه صدا، کابل‌های امنیتی و هشداری، IndustialTuff در حوزه کابل‌های زمینی صنعتی و کارخانه ای، کابل‌های مقاوم، و DataTwist در حوزه کابل‌های شبکه اشاره کرد.

 

لگراند (Legrand)

لگراند متخصص در زیرساخت‌های الکتریکی و دیجیتالی است، که محصولات و راه حل‌های با ارزش برای سازه‌های تجاری، مسکونی و صنعتی ارائه می‌کند. لگراند هر روز کار می‌کند تا زیر ساخت‌های دیجیتالی و الکتریکی را بهبود دهد و به پیشرفت سازه‌های اتصالی در سراسر جهان کمک کند. کابل های مخابراتی

تخصص فنی این شرکت، موقعیت پیشرو آن، اسکوپ کاری شرکت، و حضور بین المللی لگراند و قدرت بند آن همه گی در ایجاد یک رهبر جهانی در حوزه فناوری‌های ارتباطی نقش دارند. با حضور در حدود 90 کشور و نیرو کار حدود 39000 کارمند، فروش سالانه لگراند در جهان بیش از 6.6 میلیارد دلار در سال است. 

در حوزه محصولات، لگراند با بیش از 300000 خط تولید، گستره وسیعی از راه حل‌های خلاقانه و مناسب را برای هر زمینه ارائه می‌کند. از جمله برند‌های زیر مجموعه لگراند می‌توان به سیستم‌های AFCO، C2G، Cablofil، Chief، Da-Lite، Electrorack، Finelite، Luxul و … اشاره کرد.کابل های مخابراتی

کابل های مخابراتی

نگزنس (Nexans)

نگزنس یک شرکت جهانی در صنعت کابل و فیبر‌های نوری در پاریس است. این گروه در چهار شاخه اصلی فعالیت می‌کنند که شامل ساختمان (سازه‌های الکتریکی، زیرساخت‌های محلی، شهر‌ها و شبکه‌های هوشمند) پروژه‌های ولتاژ بالا (مزرعه‌های بادی ساحلی، ارتباطات زیردریایی، سازه‌های ولتاژ بالا)، داده و ارتباطات راه دور (شبکه‌های ارتباطی، انتقال داده، FFTx، کابل LAN، مراکز داده مقیاس پذیر)، و صنعت (انرژی‌های تجدید پذیر، نفت، راه آهن، هوانوردی و اتوماسیون) است.

این شرکت پس از Prysmain S.p.A، دومین شرکت بزرگ دنیا در زمینه ساخت کابل است. در سال 2017، این گروه تجاری در 34 کشور با بیش از 26000 کارمند و فروش حدود 6.4 میلیارد یورو فعال بوده است. نگزانس در سال 2000 یک واحد تجاری ارتباطات شرکت آلکاتل بود و از تعدادی شرکت در زمنیه کابل تشکیل شده بود. این شرکت به صورت سهامی عام در بورس پاریس عرضه شده است. کابل های مخابراتی

این شرکت برای بیش از 120 سال، روند تکامل ارتباطات جهان را شکل داده است و در حوزه های خانگی، تجاری، و زیر ساختی فعال بوده است. امروزه این شرکت در حوزه انتقال انرژی و پشتیبانی از رشد نمایی اطلاعات فعالیت می‌کند.

برای مطالعه چاه ارت دوربین مدار بسته چیست و چگونه اجرا می شود ؟ کلیک کنید

1 دیدگاه برای “معرفی برخی از شرکت‌های پیشرو در حوزه کابل های مخابراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial