سرور تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی داهوا به بازار آمد !

سرور تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی داهوا به بازار آمد !

سرور جدید داهوا مجهز به فناوری تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی برای کاربردهایی مانند امنیت شهری است. و برنامه های کاربردی دیگر مانند شهر امن ، مدیریت خیابان های اصلی و میادین بزرگ شهر ، آنالیز و تجزیه و تحلیل کسب و کار هایی مانند مارکت ها و مواردی شبیه به آن استفاده نمود.

سرور DHI-IVS-F7500-P داهوا به عنوان یک پلت فرم حرفه ای جهت ذخیره تصاویر افراد برای استفاده در مواقع اضطراری استفاده می شود. کاربران می توانند با استفاده از قابلیت جستجوی هوشمند داهوا چهره فرد مورد نظر را در کسری از ثانیه در دیتا بیس این سرور پیدا کرده و سناریوهای امنیتی از پیش تعریف شده را اجرا کنند.
ماژول GPU P4 به کار رفته در این سرور باعث شناسایی و تشخیص چهره افراد از الگوریتم هوش مصنوعی با دقت بالای 90% به خوبی انجام می شود .

ویژگی هایی دقیق چهره مانند سن ، جنسیت ، بیان ، عینک ، ماسک و حالات روحی افراد توسط سیستم تشخیص داده می شود. علاوه بر آن سرور هوشمند داهوا با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی استفاده شده در آن قادر است تصویر چندین فرد را در یک زمان تشخیص داده و به صورت مجزا ذخیره کند تا در مواقع ضرورت این تصاویر قابل جستجو باشند.

سرور تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی داهوا به بازار آمد !
سرور تشخیص چهره مبتنی بر هوش مصنوعی داهوا به بازار آمد !

سرور هوشمند DHU-IVS-F7500-P داهوا می تواند به طور همزمان دو نوع تطبیق تصویر دینامیک و استاتیک را برای کاربران انجام دهد.
در تطبیق تصویر به حالت دینامیک یا پویا سرور توانایی پشتیبانی از 100 کانال دوربین تشخیص چهره را دارد.
بصورت آنلاین می تواند 8.5 میلیون تصویر را پردازش نماید و بصورت همزمان 300 هزار مقایسه تصویر را انجام دهد.
در مقایسه استاتیک امکان تعریف 30 میلیون چهره توسط سرور برای کاربران فراهم شده است و سیستم می تواند در مواقع اضطراری تصویر چهره فرد مورد نظر را تشخیص دهد.

دیتابیس سرور تشخیص چهره داهوا با انعطاف مناسب امکان ثبت یا تغییر چهره جدید, حذف چهره یا مواردی شبیه به آن را برای کاربران فراهم می کند.

کاربران با استفاده از این سرور هوشمند داهوا می توانند افراد تبهکاران سابقه دار را با استفاده از تصاویرشان که از قبل به سیستم معرفی کرده اند شناسایی کرده و قبل از وقوع هر حادثه ای با رعایت اصل پیشگیری، فضای امن تری را برای افراد جامعه فراهم نماید.

منبع : سایت داهوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial