برنامه یکپارچه فناوری داهوا ( DIPP ) در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018

برنامه یکپارچه فناوری داهوا ( DIPP ) در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018

شرکت داهوا به عنوان یکی از پیشگامان در حوزه تولید دوربین مدار بسته و راه حل ها نو آورانه در زمینه سیستم های نظارت تصویری بر این باور است که می تواند با ارائه یک برنامه یکپارچه در تلاش است تا تمام هر آنچه که مشتریان در حوزه امنیت به آن نیاز دارند را در اختیار آنها قرار دهد .
در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018 ، برنامه جامع یکپارچه سازی تجهیزات امنیتی ( DIPP ) توسط کمپانی داهوا ارائه شد . DIPP مخفف Dahua Integration Partner Program است ، هدف داهوا از ارائه این سیستم ، گسترش همکاری با شرکت های مختلف در حوزه امنیت و ارائه یک سامانه یکپارچه امنیتی جامع است .

برنامه یکپارچه فناوری داهوا ( DIPP ) در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018
برنامه یکپارچه فناوری داهوا ( DIPP ) در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018

تمرکز اصلی DIPP بر روی ارائه راه حل های جامع امنیتی مبتنی بر سیستم های مختلف است . شرکای داهوا در این برنامه به سه نوع مختلف تقسیم می شوند .

  • شرکای استراتژیک
  • شرکای طلایی
  • شرکای نقره ای

اجرای برنامه یکپارچه داهوا ( DIPP ) ، مزایای بی شماری را برای همه ی طرف های این همکاری به دنبال خواهد داشت . شرکای داهوا در DIPP راهکاری های یکپارچه سازی سیستم های مختلف را در حوزه هایی مانند نرم افزار های مدیریت تصاویر ویدیویی ، سیستم های کنترل تردد ، سیستم های آنالیز تصاویر ویدیویی ، سیستم های حفاظت فیزیکی ، سیستم های آلارم و مدیریت آلارم ، سرویس های مبتنی بر ابر اطلاعات ( Cloud Based Services ) با یکدیگر به اشتراک می گذارند که می تواند نیاز مشتریان را به نحو مطلوب برآورده کند .

شرکای داهوا در DIPP از مزایای این همکاری ، به لحاظ فنی و تجاری بهره مند خواهند شد . این شرکت ها می توانند از سبد مشتریان یکدیگر برای بازار یابی اختصاصی و معرفی بیشتر و بهتر خود و محصولاتشان استفاده کنند . استفاده از تکنولوژی هوشمند و پیشرفته داهوا ، پشتیبانی 24 ساعته ، پشتیبانی فنی ویژه ، نصب نمونه ی محصولات به عنوان دمو ، مشاوره رایگان در زمینه طراحی راهکار های امنیتی ، معرفی محصولات ، آموزش رایگان و استفاده از راهکار های یکپارچه سازی تجهیزات امنیتی تنها بخشی از مزایایی است که شرکای داهوا در این سیستم از آن بهره مند خواهند شد .

 

سیستم جامع امنیتی DIPP داهوا ، مزایای فراوانی را برای مشتریان نیز بهمراه خواهد داشت که از جمله می توان به پشتیبانی 24 ساعته ، استفاده از سبد کالای جامع امنیتی که با یکدیگر یکپارچه شده که توسط یک سیستم مدیریت شود این موارد تنها به عنوان بخشی از مزایای مورد استفاده مشتریان در صورت استفاده از این سیستم جامع امنیتی خواهد بود . برخی از شرکتهایی که تاکنون به سیستم یکپارچه DIPP داهوا پیوسته اند شامل Ivideon ، AxxonSoft و چندین شرکت دیگر هستند .

برنامه یکپارچه فناوری داهوا ( DIPP ) در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018
برنامه یکپارچه فناوری داهوا ( DIPP ) در نمایشگاه تجهیزات امنیتی Essen 2018

 جیمز وانگ مدیر قسمت کسب و کار بین المللی داهوا در این خصوص گفت : ” ما در داهوا از اینکه توانسته ایم سیستم جامع DIPP را راه اندازی کنیم بسیار هیجان زده هستیم ، این برنامه با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان ما و همچنین یک همکاری برد برد بین داهوا و شرکایش تدوین شده و تلاش می کنیم آن را به بهترین نحو ممکن اجرا کنیم . “

آلن آتائوف مدیر فروش بخش بین المللی اکسون سافت AxxonSoft درباره این همکاری گفت : ” ما در شرکت اکسون سافت برای نخستین بار پلتفرم داهوا را در نرم افزار خود راه اندازی کردیم و از اینکه جزو نخستین شرکت هایی هستیم که در برنامه DIPP  با داهوا همکاری می کنیم بسیار خوشحال هستیم . فناوری های هوشمند داهوا از جمله آنالیز تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی با چشم انداز ما در اکسون برای پیشرفت دنیای مدار بسته کاملا همسو است و ما در توسعه این نوع برنامه های کاربردی در کنار کمپانی
داهوا حضور خواهیم داشت . من اطمینان دارم که راهکار های امنیتی ما ، مشتریان و همکاران را تحت تاثیر قرار خواهد داد . “

برای اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم جامع یکپارچه DIPP می توانید به وب سایت شرکت داهوا مراجعه کنید . شرکت داهوا (Dahua Technology ) با ماموریت جامعه امن تر ، زندگی سالم تر ، تمرکز خود را بر روی تولید محصولات نظارت تصویری مبتنی بر نو آوری ، کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب قرار داده است . مهمترین هدف داهوا خدمت به مشتریان و شرکایش در اقصی نقاط جهان بیان شده است .

منبع : سایت داهوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial