داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای!

داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای
داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای

داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای!

شرکت داهوا به عنوان یکی از پیشگامان صنعت نظارت تصویری ، در نیمه اول سال 2018 نمایشگاه های جاده ای متعددی را برگزار کرد و در آنها با معرفی محصولات جدید ، برند داهوا و سناریو های مدار بسته به بازدید کنندگان زمینه را برای گسترش بازار این برند چینی در دنیا توسعه دهد.
داهوا به شیوه ای جدید و با برگزاری جشنواره های خیابانی ، سعی کرد تا ارتباط نزدیکتری با مشتریان و نمایندگان فروش خود در جهان برقرار کند و به این ترتیب سطح محبوبیت خود را افزایش دهد.
نمایش جاده ای ” Dahua Night ” که توسط نماینده ویتنام داهوا برگزار شد یکی از بزرگترین نمایش های جاده ای در سال 2018 لقب گرفته است و تاکنون بیش از 2000 نفر از این نمایشگاه جاده ای دیدن کرده اند.

داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای
داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای


با توجه به میزان فروش خوب شرکت داهوا در سال 2017 این شرکت مجوز برگزاری نمایشگاه های خیابانی را برای نمایندگان خود صادر کرد. در خاورمیانه مجموعه ای از نمایشگاه های جاده ای داهوا با محوریت راهکار های دوربین مدار بسته در کشور های امارات متحده عربی ، قطر ، مصر ، اردن و پاکستان برگزار شده و استقبال فراوانی از آن شده است.
ارائه اطلاعات کامل و جامع در خصوص محصولات داهوا به مشتریان و پاسخ به سوال آنها توسط کارشناسان فنی این شرکت در این نمایشگاه های خیابانی انجام می شود. به طور مثال در نمایشگاه خیابانی داهوا در لهستان هدف معرفی برند به بازدید کنندگان عنوان شد در حالی که در نمایشگاه جاده ای هند، تمرکز بیشتری بر روی سناریو های نظارت تصویری و مدار بسته بر اساس نیاز بازدید کنندگان استوار بوده است.

داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای
داهوا و برگزاری نمایشگاه های جاده ای


نمایشگاه های جاده ای داهوا که در کشور های مختلف برگزار می شود موضوعات متعددی دارد که همواره مورد توجه بازدید کنندگان و نمایندگان فروش قرار داشته است. ارائه مطالب آموزشی در غالب کارگاه های آموزشی و صدور گواهینامه های داهوا به عنوان بخش جذاب این نمایشگاه های جاده ای به حساب می آید.
دانیل چاو مدیر بازرگانی داهوا  در این زمینه گفت : ” یکی از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه های جاده ای داهوا معرفی برند به کشور های مختلف و نشان دادن میزان تعهد ما در مقابل مشتریان ما است ما همواره تلاش می کنیم تا بهترین سطح خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم. “

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial