هایک ویژن بهترین دوربین مدار بسته دنیا 

هایک ویژن بهترین دوربین مدار بسته دنیا 

سیستم های مدار بسته امروز دیگر شبیه به گذشته نیستند ،توسعه و پیشرفت تکنولوژی دوربین ها و دستگاه مرکزی ،باعث شده تا سامانه نظارت تصویری تبدیل به یک سیستم هوشمند بشودتا جایی که با ورود هوش مصنوعی به حوزه مدار بسته ، تقریبا هیچ حوزه ای را پیدا نمی کنیدکه از سیستم مدار بسته برای پوشش نیاز های نظارتی یا حفاظتی خود استفاده نکند .در این بین کمپانی هایک ویژن به عنوان یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های تولید کنندهدوربین مدار بسته شناخته می شود در این محتوا برخی از مهمترین مواردی که باعث شده تا هایک ویژن ،بهترین دوربین مدار بسته دنیا بشود را بطور مختصر عنوان می کنیم .

 • هایک ویژن بهترین دوربین مدار بسته دنیا

  تنوع محصولات هایک ویژن
  یکی از برتری های هایک ویژن نسبت به رقبای خود ، تنوع محصولات مدار بسته این شرکت است .هایک ویژن برای همه حوزه ها در هر سطحی ، دوربین و رکوردر خاص خود را دارد ،تنوع محصولات شامل انواع دوربین ، DVR ، NVR و … در سبد محصول این تولید کنندهچینی به چشم می خورد . کاربران می توانند بر اساس نیازشان مناسب ترین محصولات را انتخاب و تهیه کنند .

 • قیمت مناسب
  هایک ویژن به عنوان بهترین سیستم مدار بسته دنیا ، طیف وسیعی از محصولات نظارت تصویریخود را با قیمت جذاب به مشتریان ارائه می کند .کاربران می توانند پروژه های خود را با دوربین هایک ویژن به عنوان معتبرترین برند دوربین مدار بسته ایران پوشش بدهندو از امکانان هوشمند و پیشرفته آن استفاده کنند .

 • سیستم مدار بسته هوشمند و امکان یکپارچه سازی با سایر سیستم های امنیتیتجهیزات نظارت تصویری هوشمند هایک ویژن می تواند نیاز های کاربران را در هر سطحی تامین نماید .یکی از دغدغه های مشتریان ،یکپارچه کردن سیستم های امنیتی مختلف با یکدیگر است ، هایک ویژن به عنوان بهترین برند دوربین مدار بسته ایران ،قابلیت یکپارچه سازی سیستم مدار بسته ،اعلام سرقت و کنترل تردد و بسیاری دیگر را تنها از طریق یک سیستم مرکزی برای کاربران فراهم کرده استکه از این حیث مورد توجه بسیاری قرار گرفته است .

 • خدمات پس از فروش
  خدمات پس از فروش شامل گارانتی و وارانتی محصولات هایک ویژن توسط نمایندگان این شرکتدر بالاترین سطح باعث شده تا مشتریان بهترین برند مدار بسته دنیا ، هیچ دغدغه ای نداشته باشند .محصولات هایک ویژن دارای MTBF ( متوسط زمان بین دو خرابی یک قطعه )بالایی است و از این نظر بسیار قابل اطمینان است .

 • آموزش
  یکی از وجوح تمایز بهترین سیستم مدار بسته دنیا یعنی هایک ویژن ، توجه ویژه به آموزش مجازی یا آموزش حضوری مشتریان و کاربران در هر سطحی می باشد . کارشناسان هایک ویژن در طول سال ،دوره های متعددی با هدف ارتقای سطح آموزشی مشتریان و شرکای فروش خوددر شهر های مختلف برگزار می کنند . هدف از برگزاری این دوره ها ،آموزش کاربران و همکاران جهت
  آشنایی با قابلیت ها و توانمندی های بهترین برند مدار بسته دنیا است .
  منبع:سایت هایک ویژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
× ارتباط با کارشناسان توتال