سوئیچ شبکه کوچک و متوسط هوشمند سیسکو ( SMALL Business ها )

سوئیچ شبکه سیسکو

سوئیچ شبکه کوچک و متوسط هوشمند سیسکو

همانطور که می دانید، مدل های جدید سیسکو تکامل یافته پروژه های سوئیچینگ Small Business یا SMB موجود هستند و یک پیشنهاد فلسفی و ارزش یکسانی را ایجاد می کنند. یک شبکه ساده و ایمن و قابل اعتماد برای Small Business ها را با قیمت مناسب عرضه می کنند. حالا ما در اینجا می خواهیم به شما توضیح دهیم که مدل های قدیمی تر با مدل های جدید جایگزین می شوند و در حال حاضر خبر خوب این است که ما گزینه های بیشتری را به شما ارائه می دهیم.

انتقال پروتکل سوئیچینگ Cisco:

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، این مجموعه جدید شامل سوئیچ های سری 250,550x,350x,350 هستند که میتوانند جایگزین سوئیج های سری 200,300,500 باشد.

سوئیچ سیسکو Small Business
سوئیچ سیسکو Small Business

هیچ تعویض و جایگزینی برای سری سوئیچ های Smart 220 و سری سوئیچ های 110 و 95 کنترل نشده وجود ندارد. آن ها همچنان جزء جدایی ناپذیری از سوئیچ SMB هستند.

سوئیچ شبکه سیسکو
cisco-next-generation-switches
سوئیچ شبکه سیسکو
cisco-switches-table-2

سوئیچ شبکه سیسکو

cisco-switches-table3

سوئیچ شبکه سیسکو
cisco-switches-table-4
cisco-switches-table-5

برای اطلاعات بیشتر شما:

سوئیچ هوشمند سری 250 سیسکو

شبکه های تجاری قوی با قیمت مقرون به صرفه

نسل جدید کلیدهای Smart 250 ترکیبی از عملکرد قوی و قابلیت اطمینان با مجموعه ای از ویژگی ها که برای یک شبکه تجاری نیاز دارید فراهم می کند. با استفاده از نرم افزارهای شبکه هوشمند، مدیریت شبکه FindIT و پشتیبانی از شبکه پلاگین و پخش pnp، می توانید یک شبکه کسب و کار را راه اندازی و پیکربندی کنید.

switch-cisco-250

سری سوئیچ های مدیریت شده 350X سیسکو

ویژگی ها و کارایی قوی و قدرتمندی را دریافت می کنید.

گسترش و نصب شبکه های گیگابیت اترنت، انباشته شدن و قابلیت های پیشرفته برای یک شبکه سریع و قابل اعتماد است. سوئیچ های 350x با Setup و استفاده آسان، ترکیبی ایده آل از قیمت و توانایی در کسب و کار را فراهم می کند.

switch-350x-cisco

سوئیچ سوئیچ شبکه سیسکو مدیریت شده سری 550X 

دارای ویژگی های پیشرفته برای محیط های مورد نیاز

می توانید 10 گیگابایت اترنت و قابلیت های پیشرفته برای سرعت بخشیدن به رشد کسب و کار خود را دریافت کنید. آنها همچنین شبکه شما را برای bandwidth-hungry در آینده آماده میکنند.

switch-cisco-550x

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
× ارتباط با کارشناسان فروش