لیست قیمت تی پی لینک

معرفی محصولات و لیست قیمت محصولات تی پی لینک

تی پی لینک TP-Link از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محصولات SOHO (Small Office/Home Office) در جهان به شمار می‌رود. به عبارتی این شرکت محصولات موردنیاز برای شرکت‌های کوچک و شرکت‌های خانگی و خانه‌های هوشمند را تولید می‌کند. در این مقاله به معرفی محصولات و لیست قیمت محصولات تی پی لینک می‌پردازیم.

شاید بتوان تی پی لینک را اسطوره تولید تجهیزات شبکه در کشور بزرگ چین دانست. در حقیقت تی پی لینک محصولات مربوط به شبکه‌های رایانه‌ای و ارتباطات اینترنتی را تولید می‌کند. به عبارتی تجهیزات اکتیو شبکه را تولید می‌کند. تی پی لینک در بیش از 50 کشور جهان شعبه فعال دارد و درآمد عظیمی از فروش تولیدات خود به دست می‌آورد. برند تی پی لینک محصولات خود را به سه دسته تقسیم می‌کند: محصولات خانگی، محصولات هوشمند خانگی و محصولات مناسب سازمان‌ها و شرکت‌ها. شاید بتوان گفت در ایران، شناخته‌شده‌ترین محصول تی پی لینک، مودم و روتر باشد. اما تی پی لینک محصولات دیگری نیز دارد. از قبیل: انواع سوییچ، اکسس پوینت، کارت شبکه، ماژول وایرلس، آداپتور شبکه و اخیراً نیز گوشی موبایل به جمع این تولیدات اضافه‌شده است.

جدیدترین محصولات تی پی لینک

بدلیل نوسان ارز و بازار لطفا آخرین لیست قیمت محصولات تی پی لینک را با کارشناسان ما چک کنید .

 روتر :

روتر یا مسیریاب، داده‌ها را بین مسیرهای مختلف مسیریابی می‌کند و بهترین و کوتاه‌ترین و امن‌ترین مسیر را به شما نشان می‌دهد. اگر در سازمانی، همکاران قصد ارسال داده‌ها را برای یکدیگر داشته باشند باید از روتر استفاده کنند. چند روتر تی پی لینک عبارت‌اند از: روتر archerc2، روتر archert4u، archert9e،TL-R407T،TL-WN821N،TLWN822N و بسیاری مدل‌های دیگر…

برای خرید روتر نوع استفاده و محل زندگی یا کار خود را باید در نظر بگیرید تا روتر مناسب را انتخاب کنید.

مودم :

از ترکیب کلمات Modulator و Demodulator کلمه مودم حاصل می‌شود. مودم‌ها سخت‌افزارهایی هستند که وظیفه تبدیل سیگنال‌های آنالوگ به دیجیتال و برعکس را به عهده‌دارند. دقت کنید که اغلب روترهایی که در بالا ذکر شد و به عبارتی تحت عنوان روتر نام برده می‌شوند مودم روتر هستند.

سوییچ :

روترها معمولاً تعداد مشخصی درگاه اترنتی (پورت) دارند، گاهی ممکن است تعداد این پورت‌ها به‌اندازه تعداد موردنظر نباشد، سوییچ ، پورت‌های بیشتری به روتر اضافه می‌کند تا افراد و سیستم‌های بیشتری قادر به اتصال به اینترنت و یا شبکه باشند. سوییچ جز تجهیزات اکتیو شبکه محسوب می‌شود. سوییچ برحسب تعداد پورت انواع مختلفی دارد. به‌عنوان‌مثال سوییچ‌های 16 و 24 پورتی برند تی پی لینک از این نمونه‌ها هستند. این سوییچ‌ها در ابعاد 19 اینچی تولیدشده‌اند. این سوییچ که قابلیت مدیریت ندارند به کانفینگ و تنظیمات نیز نیاز ندارند.

اکسس پوینت :

شما از طریق اکسس پوینت می‌توانید چندین سیستم کامپیوتری را به شبکه متصل کنید. این کار از طریق یوزر و پسورد مشخص صورت می‌گیرد. البته بدون یوز و پسورد هم می‌توان شبکه‌ها را به یکدیگر متصل کرد اما امنیت شبکه پایین می‌آید. معمولاً در ادارات کوچک و خانه‌ها از این سیستم برای اتصال به شبکه استفاده می‌شود. اکسس پوینت تی پی لینک نیز انواع مختلفی دارد.

کارت شبکه :

هر کاربر نهایی که قصد داشته باشد به شبکه متصل شود احتیاج به تجهیزی به نام کارت شبکه دارد. وجود کارت شبکه سرعت اتصال به اینترنت را افزایش می‌دهد. علاوه بر اینکه دستگاه‌های جانبی هم قابلیت اتصال دارند، می‌توانند داده‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. تی پی لینک در حوزه کارت شبکه محصولات متنوعی وارد بازار کرده است. انواع کارت شبکه USB، کارت شبکه بی‌سیم، کارت شبکه باسیم و هاب‌های چند پورته و…ازجمله این محصولات هستند.

ماژول وایرلس :

از محصولات تی پی لینک که برای انتقال داده‌ها به‌صورت بی‌سیم استفاده می شود.

آداپتور شبکه :

شما با استفاده از کیت آداپتور می‌توانید اطلاعات موردنظر را انتقال دهید. به‌عنوان‌مثال اگر دستگاه دارای پورت شبکه، از برق دور بود، شما می‌توانید دستگاه را از طریق آداپتور به برق وصل کنید و سپس از پورت شبکه یک کابل شبکه به آنتن برق بکشید، بدین ترتیب هم برق دستگاه تأمین می‌شود هم اطلاعات منتقل می‌شود.

پرفروش ترین محصولات تی پی لینک

بدلیل نوسان ارز و بازار لطفا آخرین قیمت ها را با کارشناسان ما چک کنید .