دوربین های تشخیص و شناسایی چهره داهوا تحت عنوان Deep Sense

دوربین های تشخیص و شناسایی چهره داهوا تحت عنوان Deep Sense

اخیرا شرکت داهوا از دوربین های مبتنی بر هوش مصنوعی خود، از سری دوربین هایی که قابلیت تشخیص چهره دارند، رونمایی کرد. این دوربین ها دارای قابلیت های تشخیص و شناسایی چهره می باشند همچنین علاوه بر آن می توانند چهره افراد را در تصویرهای ضبط شده دوربین مدار بسته جستجو کنند.

لیست سری جدید دوربین های تشخیص چهره داهوا

داهوا دوربین های سری جدید تشخیص و شناسایی چهره هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی ( AI ) را تولید و در بازار عرضه کرد. لیست دوربین های تشخیص چهره به شرح زیر می باشد:

  • DH-IPC-HDBW8242E-Z4FD
  • DH-IPC-HFW8242E-Z4FD-IRA-LED
  • DH-IPC-HFW8242E-Z20FD-IRA-LED

لیست دوربین های شناسایی چهره جدید داهوا به شرح زیر است:

  • DH-IPC-HDBW8242E-Z4FR
  • DH-IPC-HFW8242E-Z4FR-IRA-LED
  •  و DH-IPC-HFW8242E-Z20FR-IRA-LED

استفاده از الگوریتم های AI در دوربین های داهوا

استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی در این دوربین ها باعث شده تا دقت و سرعت آنالیز و تجزیه و تحلیل تصویر به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند. جهت مجهز شدن مراکز خرید، فرودگاهها، بانک ها و مدارس دوربین های Deep sense داهوا می تواند یک پیشنهاد مناسب باشد.

دوربین های سری Deep sense  داهوا با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی و WDR بالا در هر شرایط نوری تصاویر با کیفیت ارائه می دهند.که حتی در شرایط نور شدید نیز که تصویر برداری توسط بسیاری از دوربین های مدار بسته دشوار است، تصویر با کیفیت و جزئیات زیاد ارائه می دهند علاوه بر این تصویر این دوربین ها، شش ویژگی مختلف چهره افراد مانند: جنسیت  ، سن ، حالات روحی ( مانند شادی ، آرامش ، تعجب ، غم و عصبانیت ) ، عینک ، ماسک ، ریش و سیبیل را نیز تشخیص داده و افراد را بر اساس این قابلیت ها دسته بندی و ثبت می کند. کاربر می توانند افراد را طبق ویژگی های دسته ها جستجو کرده یا فرد خاصی را در یک مکان تعقیب و ردیابی کند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این دوربین ها عملکرد بهتر و رزولوشن بالاتر و اشغال میزان فضای کمتر بر روی دستگاه ضبط تصویر داهوا است.

 منبع : داهوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button با توتال شبکه تماس بگیرید
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial