تاریخچه و بیوگرافی شرکت داهوا

تاریخچه و بیوگرافی داهوا بعنوان بزرگترین تولید کننده صنعت نظارت تصویری

تکنولوژی داهوا دومین و بزرگترین تولید کننده صنعت نظارت تصویری در بازار جهانی است.این شرکت در چین واقع شده و دارای 13000 کارمند از سراسر جهان است. با توجه به نتایجبدست آمده در سال 2017، حجم معاملات 41 درصد و سود ناخالص 404 میلیون دلار بودهاست؛ که 31 درصد نسبت به قبل افزایش یافته است.

این شرکت دارای 35 شرکت تابعه در سراسر جهان است و گفته می شود که محصولاتو خدمات آن در بیش از 180 کشور و مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.داهوا همانند بسیاری از برندهای وارد شده چینی به بازار جهانی به موفقیت هایی دستیافت که توانست در همان ابتدا تعداد عرضه کنندگان در بازار را کاهش دهد.

جمله ی هدف و نوآوری داهوا

اما با گذشت زمان، نوآوری و تکنولوژی و ارائه راه حل های داهوا با سرعت رو به پیشرفتاست و اینکه این شرکت خود را از عنوان Made in China به Innovated in China انتقال دادهاست. لازم به ذکر است که هدف «جامعه امن تر و زندگی دایمی» یکی از اساسی ترین هدف های داهوا است.

تاریخچه و بیوگرافی داهوا
تاریخچه و بیوگرافی داهوا

داهوا در سال 2001 تاسیس شد که در آن سال این شرکت برای اولین بار یک ضبط کننده ویدئویی هشت کانال real- time روانه بازار کرد.بسیاری از افتخارات داهوا در توانایی فنی اش با این واقعیت است که حدود 10% از گردش مالی خود را صرف تحقیق و توسعه سرمایه گذاری خود در بازار جهانی میکند.

تحقیقات و اختراعات داهوا

دارای چهار موسسه تحقیقاتی برای تکنولوژی پیشرفته، داده های بزرگ، تراشه ها و ابرهای ویدئویی و بیش از 6000 مهندس تحقیق و توسعه در زمینه AI ، cloud Service, IOT و ویدئو و امنیت سایبری دارد. تعداد ثبت اختراعات داهوا تا سال 2016 بیش از 800 اختراع بوده است.باید به این نکته توجه داشت که در سال 2014 رتبه دوم جهانی در حوزه نظارت تصویری به خود اختصاص داد، این در حالی بود که سال 2017 این شرکت نخستین حضور خود را در Security 50 بین المللی A & S نشان داد که در آن در رتبه سوم قرار دارد.

 منبع : سایت داهوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
× ارتباط با کارشناسان توتال