خرید سوئیچ شبکه

سیسکو

لیونارد بوساک و سندی لرنر (دارای گواهینامه لیسانس از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فوق لیسانس اقتصادسنجی از دانشگاه کلرمونت و فوق لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاهاستنفورد)،زوجی که در مبحث کامپیوتر دانشگاه استنفورد کار می کردند، Cisco را درسال ۱۹۸۴ تأسیس کردند.بزاک نرم افزار روترهای چند پروتکل را که وسیله ویلیام یاگر(یک کارمند دیگر که کارش را سال ها قبل از بزاک شروع کرده بود)نوشته شده بود تکمیل کرد.
با وجود اینکه Cisco نخستین شرکتی نبود که Router(رهیاب) مدل سازی و تولید می کرد،اولین شرکتی بود که یک Router چند پروتکل موفق تولید می کرد که اجازهٔ پیوند بین پروتکل های مختلف شبکه را می دهد.از زمانی که پروتکل اینترنت (IP) به یک استاندارد تبدیل شد، ارزش Routerهای چند پروتکل کاهش یافت.امروزه بزرگ ترین روترهای Cisco مدل سازی شده اند تا بسته های IP و فریمهای MPLS را هدایت کنند.در ۱۹۹۰، کمپانی به سهامی عام تبدیل شد و سهام آن در بازار بورس نزدک ارائه شد. بزاک و لرنر با ۱۷۰ میلیون دلار از کمپانی خارج شدندبعد از مدتی جدا شدند. زمان فوران اینترنت در ۱۹۹۹، Cisco کمپانی Cerent واقع در کالیفرنیا را با ارزش ۷ میلیارد دلار خریداری کرد.این کمپانی گرانترین معامله Cisco در آن زمان بود. تنها معامله گرانتر مربوطبه ساینتیفیک آتلانتا می باشد.در اواخر مارس ۲۰۰۰، در اوج رشد دات کام، Cisco با قیمت مالی بالغ بر ۵۰۰ میلیارد دلار ارزشمندترین کمپانی دنیا بود.در سال ۲۰۰۷ نیز با ارزشی بالغ بر ۱۶۵ میلیارد دلار همچنان یکی از ارزشمندترین شرکت ها بود.  با معامله شرکت های دیگر توسعهٔ داخلی و همکاری با دیگر شرکت ها، Cisco به بازار بسیاری از قطعات دیگر شبکه(غیر از Router) راه پیدا کرده است،همانند Ethernet Switching، دسترسی از راه دور، Routerهای شعبه ای، شبکهٔ خودپردازهای بانک ها، امنیت، دیوار آتش،تلفن اینترنتی و غیره.  در ۲۰۰۳، Cisco شرکت مطلوب LinkSys تولیدکنندهٔ سخت افزار شبکه کامپیوتر را معامله کرد آن را در صدر تولیدکننده های قطعات مرتبط به کاربران عادی گذاشت. شرکت (Cisco Systems) کمپانی آمریکایی تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن خوزه، کالیفرنیا در ناحیه مشهور به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این کمپانی محصولات وابسته به شبکه و ارتباطات را مدل سازی می کند و با سه نام تجاری گوناگون Cisco ، لینکسیس ساینتیفیک آتلانتا به فروش می رساند. در ابتدا، Cisco تنها روترهای چند پروتکل تولید می کرد ولی امروز محصولات Cisco را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت های عرضه دهنده خدمات شبکه می توان پیدا کرد. دید Cisco این است «تغییر شیوه زندگی، کار، بازی و آموزش». این کمپانی هم اکنون با ۵۱۴۸۰ کارمند دارای نتیجه ۲۸٫۴۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۶ و سود خالص ۵٫۵۸ میلیارد دلار می باشد.
شعار جاری Cisco این است:«به شبکه انسان خوش آمدید». این کمپانی در سال ۲۰۰۳ موفق به بدست آوردن جایزه ریاست جمهوری ران براون برای کیفیت عالی در روابط اعضا و جامعه گردید.معاون ارشد کنسرسیوم Cisco یک ایرانی تبار به نام محسن معظمی است.

محصولات

لیست قیمت و کاتالوگ

مقالات

توتال شبکه نماینده رسمی فروش محصولات Cisco با گارانتی پرونکس می باشد .

برای مشاوره و خرید این محصولات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید